OSTRAVA: Strážný - recepční / pochůzkář. Vhodné pro ČID a OZP !!!

Pro pracoviště v Ostravě hledáme vhodného kandidáta na pozici strážný. Náplní práce bude ostraha - recepční a pochůzková činnost .

Náplň práce:

     · zajištění ostrahy a ochrany majetku

     · dodržování daných bezpečnostních předpisů

     · spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Požadujeme:

      · min. 18 let

      · přiměřený zdravotní stav

      · trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)

      . Osvědčení profesní kvalifikace (zájemcům zajistíme vykonání zkoušky)

      · schopnost jak samostatné, tak týmové práce

      · zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu

      · dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování)

      · vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Nabízíme:

     · práci ve stabilní společnosti

     · nadstandardní platové ohodnocení

     · možnost profesního i platového růstu

     · možnost vzdělávat se: školení

     · nástup možný ihned

Do životopisu nezapomeňte uvést telefonní kontakt a emailovou adresu.

   Kontakt:

    p.stepanek@ahaplus.cz
    tel: +420 722 364 371

Kontaktujte nás